Členové

Vojtěch Jochim, prim

Studuji doktorát v rozvojových studiích. Věnuji se humanitární činnosti v rozvojových zemích a publikaci odborných článků na toto téma. V rámci svojí práce rád poznávám kultury Afriky a Blízkého Východu. Ve volném čase si pak kromě houslí rád zasportuju, zatančím swing, přečtu dobrou knihu nebo posedím nad sklenkou červeného vína.. 

Dominika Machalíčková, terc

PracujI jako produkční filmového festivalu a soukromě vyučujI dospělé hře na klavír. Užívám si čas se svými blízkými, rodinou a přáteli. Ráda podnikám výlety, čtu si, povídám si s lidmi a filozofuji o smyslu života :-) 

Michal Jakubíček, kontry

Jsem projektant v telekomunikační firmě. Mou každodenní prací je inženýring liniových staveb - vyřízení územního rozhodnutí, akviziční činnost, atd. Miluji výlety do přírody s rodinou, rád poslouchám hudbu, ale ze všeho nejraději si pochutnám na dobrém jídle.


Petr Dvořák, kontrabas

Jsem vystudovaný stavař a profesně se zabývám poradenstvím v oblasti stavebnictví a trhu s nemovitostmi. Ve volném čase si rád zahraju na kytaru, opeču buřta u táboráku, zajdu si na vycházku do lesa, poslechnu si audioknihu a nebo cestuji.

Kryštof Machalíček, cimbál

Jsem elektrotechnik a v současnosti pracuji hlavně na instalacích fotovoltaických zařízení. Baví mě vyrábět, tvořit, kutit, pracovat, jezdit na motorce, podnikat výlety, sportovat, trávit čas s dobrými lidmi, muzicírovat, rozvíjet se nebo vařit.